ژوئن 20, 2022
۲۴ مدل رفلکتور باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس رفلکتور

۲۴ مدل رفلکتور باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیدوربین 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

رفلکتور وسیله ای است که به وفور در عکاسی مورد استفاده قرار می گیرد. از این مورد برای تهیه تصاویر پرتره، فیلمبرداری، ایجاد جلوه های ویژه و ... استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید آنلاین را در اختیارتان قرار دهیم تا به کمک آن بهترین رفلکتور متناسب با فعالیت خود را خریداری نمایید.
ژوئن 17, 2022
۲۵ مدل سافت باکس ارزان، باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس سافت باکس

۲۵ مدل سافت باکس ارزان، باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیدوربین 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سافت باکس ها از جمله تجهیزات مهم و کاربردی برای عکاسی می باشند که به کمک آنها می توان یک تعادل نوری در محیط ایجاد نمود. همانگونه که از نام این موارد می توان متوجه شد، آنها نور را نرم می نمایند به این معنا که شدت نور را کم کرده و آن را متعادل می سازند.
ژوئن 16, 2022
۲۴ مدل سه پایه دوربین باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس سه پایه دوربین

۲۴ مدل سه پایه دوربین باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیدوربین 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سه پایه دوربین یکی از اقلام مهم و کاربردی برای عکاسان محسوب می شود. از همین رو برای اینکه بتوانید یک عکس حرفه ای ثبت نمایید و خروجی خوبی داشته باشید لازم است تا حتما از یک سه پایه مناسب استفاده نمایید. به همین دلیل در این مقاله یک راهنمای خرید آنلاین درج شده است که از آن می توانید برای تهیه یک گزینه کارآمد استفاده نمایید.
آوریل 25, 2022
۱۷ مدل پرینتر لیبل زن برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۷ مدل پرینتر لیبل زن برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرینتر لیبل زن مهمترین لوازم جانبی کامپیوتر است که از آن جهت چاپ بارکد روی لیبل‌ها استفاده می‌‌شود. استفاده از این وسیله در میان بسیاری از کسب‌و‌کارها رواج دارد.
آوریل 24, 2022
۲۵ مدل پرینتر جوهرافشان باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل پرینتر جوهرافشان باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرینتر جوهرافشان یکی از مهمترین لوازم جانبی کامپیوتر بوده که استفاده از آن در سال‌های اخیر بسیار گسترش یافته است. طراحی این پرینتر به نحوی است که جهت مصارف عمومی کاربرد ندارد. این مدل پرینتر با اسپری کردن جوهر بر روی کاغذ می‌تواند یک کپی کاغذی از متن و تصویر را ایجاد نماید.
آوریل 22, 2022
۱۹ مدل اسپیکر بلوتوثی باکیفیت و خوش صدا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل اسپیکر بلوتوثی باکیفیت و خوش صدا + خرید اینترنتیقطعات کامپیوتر 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

اسپیکر بلوتوثی دستگاهی است که به وسیله آن می‌توانید در هر مکانی به موسیقی دلخواه خود گوش دهید. استفاده از اسپیکرهای بلوتوثی این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا موسیقی مورد علاقه خود را پخش کرده و از شنیدن آن لذت ببرید. امروزه، سیستم‌های صوتی زیادی در بازار موجود بوده که شما با توجه به نیاز خود می‌توانید جهت خرید آنها اقدام نمایید.
آوریل 18, 2022
۳۰ مدل پردازنده مرکزی (CPU) باکیفیت و برتر + خرید اینترنتی-گرین لیست

۳۰ مدل پردازنده مرکزی (CPU) باکیفیت و برتر + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پردازنده مرکزی (CPU)، مهمترین بخش واحد پردازش رایانه به شمار رفته که وظایفی نظیر: محاسبات و اجرای برنامه‌ها را در سیستم بر عهده دارد. این قطعه کوچک و مربع شکل بر روی برد اصلی دستگاه‌های الکترونیکی، نصب می‌شود و جهت اجرای برنامه‌های مختلف نیاز دارد که با سایر بخش‌های سیستم در تعامل باشد.
آوریل 15, 2022
۲۴ مدل موس بی سیم برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل موس بی سیم برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

موس بی سیم یکی از تجهیزات جانبی مهم در لپ تاپ یا کامپیوتر به شمار رفته که استفاده از آن در میان بسیاری از کاربران رواج دارد. در واقع موس بی‌سیم همان موس مستقل بوده که شامل بخش‌های مختلفی چون: فرستنده، باتری و گیرنده است. موس‌های بی سیم از لحاظ عملکردی با موس‌های کابلی هیچگونه تفاوتی نداشته و تنها تمایز آن را می‌توان در وجود سیم دانست.
آوریل 12, 2022
۲۴ مدل هدست واقعیت مجازی برتر و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل هدست واقعیت مجازی برتر و ارزان + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

هدست واقعیت مجازی دستگاهی بوده که بر روی سر و چشمان فرد قرار گرفته و این امکان را به او می‌دهد تا دنیای شبیه‌سازی شده را در حالت واقعی مشاهده نماید. این دستگاه را می‌توان از مهمترین دستاوردهای جدید فناوری دانست که با تجهیزات پیشرفته‌ای که دارد فرد را با دنیای مجازی آشنا می‌کند.